Vzdělávání

Nabízíme kurzy a semináře obsahujících vysvětlení metody a workshop s praktickou ukázkou řešení vašeho konkrétního problému:

  • Ishikawův diagram (včetně Brainstormingu a Paretovy analýzy)
  • Metoda FMEA
  • 8D Report
  • APQP a PPAP
  • Základy statistických metod
  • Metoda 5S a lean production

 

Rychle a přehledně se dozvíte to podstatné. V případě zájmu o jiná témata napište nebo zavolejte.

 

Kurz pro interní auditory


 

 

Doškolení interních auditorů


 

Dvoudenní kurz – první den vysvětlení teorie, druhý den trénink auditování přímo na pracovišti u vás ve firmě. Ověření znalostí testem. Na tomto kurzu se bez zbytečné „omáčky“ dozvíte konkrétně jak organizovat a provádět interní audity systému managementu, aby účinně pomáhaly při jeho zlepšování. Kurz může být zaměřen na auditování procesu a auditování výrobku.

V případě zájmu napište nebo zavolejte, obsah kurzu přizpůsobíme vašim potřebám.

 

Doškolení interních auditorů podle požadavků nové normy pro auditování systému managementu ISO 19011:2018 a podle některého ze standardů pro systémy managementu ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a IATF 16949:2016.

   

 

 

Kurz pro kontrolory kvality


 

 

Kurz pro techniky a inženýry kvality


 

Neúčinná kontrola produktů neochrání firmu před ztrátami z reklamací a interních vad. Cílem tohoto kurzu je připravit pracovníky technické kontroly kvality pro její efektivní provádění.

 

Obsahem tohoto vícedenního kurzu jsou témata týkající se technické kontroly a nástrojů pro analyzování a zlepšování kvality s praktickými ukázkami formou workshopů. V případě zájmu může být obsah kurzu sestaven dle vašich požadavků. Napište nebo zavolejte.